GoSoftware specjalizuje się w doradztwie w wyborze systemów oraz tworzeniu małych aplikacji dla branż eCommerce, Retail i TSL (Transport, Spedycja i Logistyka).

Zakres naszej oferty:

  • Audyt istniejących systemów biznesowych, ich integracje, ocena długu technologicznego, poziomu bezpieczeństwa, wydajności, modyfikowalności, kosztów utrzymania czy modyfikacji, istniejącej infrastruktury serwerowej, interfejsów dostępowych, poziomu użyteczności dla użytkownika końcowego (UX), itd. Poziom audytu dobieramy w zależności od potrzeb klienta i celu projektu.
  • Zebranie szczegółowych wymagań funkcjonalnych i technologicznych. Stworzenie spisu funkcjonalności i celu oprogramowania (często nazywane Analiza Przedwdrożeniowa).
  • Przygotowanie wyceny aplikacji z uwzględnieniem czasu realizacji, najważniejszych potrzeb funkcjonalnych (priorytety wdrożenia), przygotowanie harmonogramu prac, aplikacji do prowadzenia projektów, wyznaczenie zespołu i osób kontaktowych.
  • Wytwarzania oprogramowania w modelu ze stałą ceną (fix price), kiedy jesteśmy w stanie ustalić szczegółowy zakres, z ceną rozliczną na dni (Time&Material) oraz w modelu mieszanym.
  • Co tygodniowe przekazywanie dla klienta efektów prac celem naniesienia zmian przez klienta.
  • Oddanie projektu i wdrożenie na produkcję.
  • Utrzymywanie aplikacji przez klienta lub przez zespół GoSoftware.

Tworzymy aplikacje mobilne, serwerowe, SaaS oraz w Cloud.

Tworzymy sklepy internetowe i marketplace m.in. na platformach Magento 2, PrestaShop, WooCommerce, Shopify, X-Cart, osCommerce, itd.

Integrujemy się z systemami PIM, pasażami handlowymi, platformami typu Marketplace, systemami CRM, Marketing Automation, systemami do wysyłki sms-ów, emailu, firmami kurierskimi i z systemami płatnościowymi.

Oferta doradcza dla eCommerce, Retail i TSL (GoTechnologies sp. z o.o.):

Zapraszamy do kontaktu:

pfederowicz@gotechnologies.pl

Ponad 150-ciu zadowolonych klientów